“Sahne Işıkları” Konser Fotoğrafları Sergisi ‘Mehmet Akif GÖKMEN’


Mehmet Akif GÖKMEN

1985 yılında Bursa’da doğdu. İlkokul döneminde babasının org hediyesi ile notalarla tanıştı. Daha sonra ortaokul döneminde gitar, üniversite senelerinde ise yan flütü çaldığı enstrumanlara ekledi. Eğitimini müzik üzerine gerçekleştirmedi. 2009 Yılında Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Müzik onun için hayatında büyük ve önemli bir yer kaplayan bir uğraşıydı diyebiliriz. O yüzden müzik etkinliklerine, özellikle konserlere katılmaya çalıştı. Dijital Makinesi ile amatör konser kayıtları çekti.  youtube.com/kinapmag ve kinap.wordpress.com adreslerinde 200’e yakın konser kayıtlarını yayınladı.

2010 Yılında Nilüfer Fotoğraf Atölyesi (NİLFA) ‘ne üye olarak ileride profesyonel olacak fotoğraf hayatına ilk adımını attı. Fotoğrafçılığı öğrenme amacı güzel konser fotoğrafları çekebilmekti. Bir senedir profesyonel anlamda konser fotoğrafları çekti. Yaşar Kurt ve Halil Sezai ekibinin iki konserinde fotoğrafçı olarak görev aldı. Nisan 2011 tarihinde çektiği Halil Sezai konser fotoğrafı; sanatçının afiş fotoğrafı olarak kullanıldı. Böylece çekmiş olduğu bir konser fotoğrafı neredeyse bütün şehirlerde billboardlara asıldı. Kendisi şu an Hayal Kahvesi’nin konser fotoğraflarını çekiyor ve Makine Mühendisi olarak Paye Makine’de iş hayatını sürdürüyor.

Sahne Işıkları Konser Fotoğrafları Sergisi“ adı gibi sadece sahne ışıkları kullanılarak; diğer ışıklandırmalardan yardım alınmamış ve üzerinde herhangi bir dijital oynama yapılmamış, fotoğraflardan oluşmaktadır. 

https://www.facebook.com/makifgokmen

https://www.facebook.com/events/452635344751316/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s