Uludağ Üniversitesi Bahar Şenlikleri Mayıs 2012 ( Model & Yeni Türkü )


Bir senelik aranın ardından Uludağ Üniversitesinde yine güzel bir bahar şenliği gerçekleşti.  Yeni Türkü, Model, Hayko Cepkin, Aydilge ve Feridun Düzağaç konserlerinin gerçekleştiği bu şenliğin tek eksiği programı bir hafta önce bildirmesiydi. Sergi bitişi ve hastalığım nedeniyle 3 konsere katılabildim (Model & Yeni Türkü & Feridun Düzağaç) fakat FD de kayıt almadım dinlemeyi tercih ettim :)

Yeni Türkü

Yeni Türkü “Süper Baba”

Yeni Türkü yeni albüm çıkışının öncesi geldiği için yeni albümden şarkılar dinleyemedik. Ama yine de eskimeyen şarkılarıyla güzel bir açılış yaptı bahar şenliklerinde. Bir ara rüzgarı çağırıp yağmurun elleriyle yağmura el salladılar ve yağmursuz bir konser izlettiler bize = )

Konserin fotoğrafları bu albümde https://www.facebook.com/media/set/?set=a.368598839862844.85930.356903564365705&type=1

 

MODEL

değmesin ellerimiz “telefon bağlantısı”

Kim ne derse desin Model sahne performansı olarak yeni bir gruba göre gerçekten çok iyi. Tabi bu biraz maddi imkanlara da bağlı fakat ama kaç yıldır Üniversite Şenliklerine gidiyorum; ilk defa böyle bi sahne gördüm bi şenlik alanında. Sponsorunun ve grubun maddi gücünün de etkisi var diyebilirsiniz evet ama o sahneyi dolduran sonuna kadar her santimini kullanan grup da Modeldi. Tek eksikleri hatta fazlalıkları : bitsin artık şu konserdeki geyik konuşmaların sıralamaları. Ezberledik yahu = )

Konserin fotoğrafları bu albümde  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.362047590517969.84855.356903564365705&type=1

Pembe Mezarlık

Seneye başka bir şenlikte görüşmek üzere = )

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s